Kategoria Superiore

Lorenco Vila: Goli për Durrësin, dua të luaj më shumë

U ktheu sadopak buzëqeshjen tifozëve durrsakë, të cilët kanë përjetuar ditë shumë të vështirë për shkak të termetit shkatërrues të 26 nëntorit. Lorenzo Vila, autori i golit që u dha tri pikë “Djemve të Detit” ndaj Skënderbeut, ka një mesazh edhe për trajnerin Bledi Shkëmbi.

Dedikimi: Golin e parë në Superiore ia dedikoj gjithë qytetit të Durrësit, pas asaj tragjedie që kaluam. Kemi kaluar javën më të vështirë të të gjithë kampionatit. Futbollistët ishin të shokuar nga ajo që ndodhi. Me ndihmën e trajnerit e kaluam atë situatë. Jam shumë i lumtur që shënuam dhe morëm 3 pikë.

Rivaliteti: Janë të gjithë ekipet aty-aty. Me një fitore del në vend të parë, me një humbje shkon në zonën “play-out”.

Dëshira për aktivizim: Jam djalë i ri dhe dua më shumë hapësira të tregoj cilësitë e mija. Pse jo, me këtë gol që shënova, të jem titullar dhe të fitoj besimin e trajnerit. Pres më shumë edhe nga vetja. Duke pasur më shumë minuta, dua që të tregoj që vlej më shumë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency