Serie A

Lorenzo Insigne projekton të ardhmen larg “San Paolos”

Momenti i së vërtetës ka mbërritur. Për kapitenin e të kaltërve, që është kthyer në tabelë qitjeje për çdo hap fals të hedhur në fushën e blertë nga tifozëria e “San Paolos” ka “trokitur” çasti për të hapur letrat në tavolinë. Mediet aludojnë se tashmë 28-vjeçari Lorenzo Insigne mund të jetë duke projektuar të ardhmen e tij diku tjetër.

Janë deklaratat e vetë sulmuesit italian që kanë shtuar hipotezat për një lëvizje të tillë. Nga ana tjetër qëndron edhe menaxheri i lojtarit, Mino Raiola, i cili duket se po punon në një drejtim të tillë, duke konfirmuar aludimet e shtypit. Me pak fjalë, tek Napoli përshtypja është se me peshën e madhe të kapitenit, pas largimit të Hamsik, dhe me kritikat e shumta mbi personin e tij, për çdo hap të gabuar që ka hedhur në fushën e blertë, qershorin e ardhshëm Lorenzo mund t’i japë lamtumirën klubit napolitan për të tentuar kapërcimin e madh në një nga klubet europiane, që do t’i krijonte hapësira dhe mundësi më të mëdha sulmuesit.

Një mendim që më shumë gjasa Insigne e kalon nëpër mend prej kohësh, por tashmë duke parë zhvillimet e fundit mund ta materializojë falë edhe hyrjes në skenë të Raiolas, duke qenë se në muajin prill Mino do të jetë zyrtarisht menaxheri i tij. Referuar medieve italiane, Raiola është duke planifikuar transferimin e Insignes, ndaj kjo verë duket se do të ketë fjalën e fundit mbi të ardhmen e Insignes në klubin e kaltër.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency