Kupa e Italise

Lotito: Inzaghi s’ka qenë kurrë në diskutim, kemi potencial

Claudio Lotito konfirmon Simone Inzaghin në krye të Lazios. Pas suksesit të bardhekaltërve në finalen e Kupës së Italisë, i pyetur për të ardhmen e trajnerit, ai u përgjigj:

“Simone Inzaghi nuk ka qenë kurrë në diskutim.”

Një përgjigje e shkurtër, por mjaft domethënëse, që heq të gjitha hijet e dyshimit mbi të ardhmen e trajnerit, ndërsa për triumfin ndaj Atalantës shtoi:

“Është një trofe i merituar që konfirmon potencialin e kësaj skuadre. Tani jemi të sigurt që do të luajmë në Europa League sezonin e ardhshëm. Vitet e fundit jemi skuadra me fituese pas Juventusit, Interit dhe Milanit. Tani duhet të konsolidohemi. Investimet? Nuk është e vërtetë që unë nuk investoj.”

Në fund, një koment i shkurtër për penalltinë e reklamuar nga Atalanta.

“Rezultati i fushës duhet pranuar gjithmonë, pastaj polemika ka patur gjithmonë.”

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency