Futboll

Lozano drejt largimit nga Napoli pas vetëm 1 viti, e duan 3 klube të La Ligas!

Hirving Lozano, ylli i kombëtares meksikane i cili në verën e kaluar u transferua nga PSV Eindhoven te Napoli për shumën e 42 milionë eurove, po mendon seriozisht largimin nga të kaltrit pasi sezoni i tij i parë në San Paolo ka qenë vërtet zhgënjyer. Lozano në pjesën më të madhe të kohës ka ngrohur stolin dhe nuk ka arritur të lëre shenjë. Sipas Corriere Dello Sport në garë për të marrë shërbimet e Lozanos janë 3 skuadra spanjolle. Atletico Madrid, Sevilla dhe Valencia janë vënë pas meksikanit nga shitja presidenti i Napolit Aurelio De Laurentiis kërkon të përfitojë 40 milionë euro.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency