Serie A

Lozano është i Napolit, mbrrin në Itali për vizitat mjekësore

Në pritje të një përgjigjeje nga Mauro Icardi, Napoli përgatitet për të mirëpritur meksikanin Hirving Lozano. Sulmuesi meksikan ka mbrritur në Romë dhe të mërkurën do të kryejë vizitat mjekësore në llogari të Napolit dhe nëse i kalon me sukses më pas do të zyrtarizohet si blerja më e re e të kaltërve. Paga e Lozanos te Napoli do t’i kalojë 4 milionë eurot ndërkohë që në arkat PSV Eindhoven do të shkojnë 42 milionë euro përfshirë edhe bonuset ndërsa një % e caktuar do të shkojë në adresë të Pachucas klubit ku Lozano luante para se të transferohej në Holandë. Meksikani do të bëhet blerja më e shtrenjtë në historinë e Napolit pasi deri tani vendin e parë e mbante Gonzalo Higuain me 42 milionë euro.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency