Premier League

Luajti vetëm 1 ndeshje, por Liverpooli i rinovon kontratën

Edhe pse i dëmtuar prej një viti, drejtuesit e Liverpool konfirmojnë besimin që kanë për Alex Oxlade-Chamberlain duke i zgjatur kontratën mesfushorit. 25-vjeçari së fundmi ka lënë pas problemet fizike që e mbajtën një vit në infermieri teksa luajti 90 minuta ndaj Southampton dhe tashmë vjen edhe rinovimi deri në vitin 2023. Kontrata e mëparshme skadonte në vitin 2022 por drejtuesit dhe Klopp besojnë shumë te aftësitë e tij ndaj vepruan me shpejtësi për ta “blinduar” lojtarin në “Anfield Road”.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency