Serie A

Lucas Biglia dëmtohet sërish, Pioli me numra minimalë në mesfushë

Lucas Biglian vijon ta ndjekë pas fati i keq me dëmtimet, pasi kur pritej të rikthehej në fushë, ka pësuar një tjetër lëndim gjatë seancës së sotme stërvitore dhe do të mungojë për të paktën edhe dy javë të tjera.

Sezoni i argjentinasit nisi me një dëmtim, ndërsa pasi u rikthye në fushë, pësoi një tjetër lëndim që e la jashtë gjatë gjithë muajit janar. Megjithatë mesfushori kishte lënë pas dëmtimin dhe qëndroi në pankinë gjatë derbit të Milanos, por sot u detyrua të ndalet sërish.

Shtohen kështu telashet e Stefano Piolit, që pas dëmtimit edhe të Krunic, ka mbetur vetëm me Kessie dhe Bennacer në mesin e fushës, të cilët do të duhet të përballojnë të gjithë ngarkesën e kalendarit të ngjeshur.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency