La Liga

Lucas Vasquez mund të largohet falas nga Real Madrid!

E ardhmja e Lucas Vazquez mbetet një rebus. 29-vjeçari është në ditët e fundit të kontratës me Real Madrid të cilët nuk po japin sinjale për t’ia rinovuar kontratën teksa rivalët e Atletico Madrid tentuan të përfitojnë për ta marrë falas. Lojtari mësohet se ka refuzuar “Los Colchoneros” për t’i qëndruar besnik ekipit madrilèn ku ka luajtur që nga ekipet e të rinjve dhe në këtë situatë mund të përfitojë Milani. Kuqezinjtë po monitorojnë lojtarin dhe janë gati të bëjnë një ofertë sapo lojtari të konfirmojë që aventura e tij te Real Madrid është mbyllur zyrtarisht.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency