IPKO Superliga

Luftë e fortë, por pak raste, përfundon pa fitues derbi i Anamoravës

Ka përfunduar pa fitues derbi i Anamoravës, mes skuadrës së Gjilanit dhe asaj të Dritës, që u zhvillua mbrëmjen e sotme në stadiumin “Fadil Vokrri” të kryeqytetit, Prishtinës.

Sfida u karakterizua nga një luftë e fortë sportive, ku të dy skuadrat luajtën për pjesën më të madhe me nga një lojtar më pak, pasi Ansi Nika për Gjilanin dhe Haxhi Neziraj për Dritën, u ndëshkuan me karton të kuq.

Rastet më të mira për shënim erdhën vetëm në minutat shtesë, por gjithsesi asnjë prej skuadrave nuk arriti të konkretizojë me gol, dukë bërë që të ndajnë nga një pikë në këtë sfidë.

Derbi i Gjilanit këtë herë u zhvillua në Prishtinë, për t’u luajtur nën atmosferën e dritave, por kjo nuk i pengoi tifozëritë e të dy skuadrave, që të ishin të shumtë në numër.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency