La Liga

Luftë frontale Atletico-Barça: Nuk mjaftojnë 120 milionë euro për Griezmann!

Barcelona njoftoi edhe zyrtarisht se ka paguar klauzolën e largimit të Antoine Griezmann dhe se francezi është një lojtar “blaugrana”, por Atletico e Madridit, për befasinë e të gjithëve, ka reaguar gjithashtu me një njoftim, ku sqaron se shumë e paguar nga Barcelona është e pamjaftueshme.

“Atletico Madridi e konsideron shumën e paguar nga Barcelona të pamjaftueshme përballë klauzolës së largimit të lojtarit. Sepse, kur është arritur marrëveshje mes Barcelonës dhe Griezmann, klauzola ende nuk kishte zbritur nga 200 në 120 milionë euro. Kjo gjë i është komunikuar edhe futbollistit më 14 maj, kur Griazmann informoi klubin se dëshironte të largohej. Atletico Madridi do të bëjë gjithçka për të mbrojtur të drejtat dhe interesat e saj ligjore.”

Duket qartë se do të ketë një betejë të ashpër ligjore mes dy klubeve spanjolle, por është po kaq e qartë se Grizmann është larguar përfundimisht nga “Los Conchoneros” dhe me gjithçka ka ndodhur marrëdhënia idilike, që kulmoi me rinovimin e kontratës një vit më parë është shndërruar në urrejtje.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency