Kategoria Superiore

Luftëtari drejt së parës, por mbetet i surprizave

Në kampionatin shqiptar diferencën në cilësi e bëjnë pak ekipe, ndërsa pjesa tjetër ndahet në skuadra që kanë dëshirë të vrapojnë dhe ekipe që ndoshta nuk e kanë armën më të mirë anën aerobike. Luftëtari me të gjitha gjasat nuk do të qëndrojë më në Kategorinë Superiore. Futbollisti me moshën më të madhe është vetëm 24 vjeç, në organikë ka talent, por jo sa për të zgjidhur çdo situate. Gjithsesi futbollistët bluzi vrapojnë pa u kursyer.

Gjirokastritët kanë treguar në këtë 2020 (solli gjithashtu ndryshime në janar, me futbollistë me peshë që u larguan si Donald Rrapo e Realdo Fili dhe janë afruar elementë me moshë të re dhe pa eksperiencë) se janë mjaftueshëm të rrezikshëm për t’u hapur punë skuadrave pretendente për titull ose për zonën ruropiane. Kundër Kukësit përfundoi në barazim, por të gjithë ranë unanimisht dakord që Luftëtari meritonte më shumë. Ndaj Teutës bluzijtë ia dolën të shkëpusnin një pikë në transfertë. E bënë kundër një prej skuadrave më të mira të kampionatit sa u përket ndeshjeve brenda. Futbollistët e drejtuar nga Niko Çoçlli po japin gjithçka, ndoshta jo shumë për fanellën se sa për veten e tyre, por gjithsesi kur një skuadër luan me maksimumin e vet, edhe nëse ai maksimum është i limituar, atëherë është i aftë të befasojë këdo kundërshtar.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency