Connect with us

Hi, what are you looking for?

Itali

Lukaku refuzon 50 mln euro nga Arabia Saudite, preferon qëndrimin te Inter

Lukaku më i urryeri për tifozët e Interit
Lukaku më i urryeri për tifozët e Interit

Romelu Lukaku refuzon ofertën prej 25 milionë euro në sezon, për dy vite, nga Al Hilal.

Sipas medieve italiane, sulmuesi belg zgjodhi t’i thotë “Jo” kalimit në Arabinë Saudite dhe preferoi të qëndrojë te Inter.

Lexo edhe: 

Megjuthatë edhe nëse nuk arrihet marrëveshja Inter-Chelsea që belgu të qëndrojë në Itali, Lukaku sërish nuk do të pranojë që në moshën 30-vjeçare të kalojë në Arabinë Saudite.

Lajme të tjera

Legjionarët

Mirlind Daku është kthyer në një nga lojtarët më të rëndësishëm të Rubin Kazan. Sulmuesi kuqezi u transferua gjatë verës tek skuadra ruse ku...

Spanjë

Xavi Hernandez do të largohet nga Barcelona në përfundim të këtij sezoni dhe tashmë presidenti Laporta është duke menduar për zëvendësuesin e trajnerit. Sipas...

Lajme

Joachim Löw, kampion botë në krye të Gjermanisë në Brazil 2014, është pa punë që nga viti 2021, kur u largua nga përfaqësuesja gjermane....

Angli

Trajneri i Brighton, Roberto De Zerbi flet për të ardhmen e tij, e cila është një nga temat më të nxehta të ditëve të...