Ligue 1

Lyon dhe Marseille zhgënjejnë sërish!

Olympique Lyon dhe Olympique Marseille nuk dinë më të fitojnë. Humbje e papritur në shtëpi për OL që çoi dëm mundësinë për t’u ngjitur në vendin e dytë të renditjes në Ligue 1. Në javën  e 16-të të kampionatit, skuadra e Bruno Genesios u mposht me rezultatin 0-2 nga Rennes në një sfidë ku vendosën golat në minutat e fundit të pjesës së parë nga ish Hatem Ben Arfa dhe Siebatcheu. Lyoni nuk arriti të reagonte në pjesën e dytë duke pësuar humbjen e 4-t sezonale në kampionat. Tjetër disfatë edhe për OM që u mposht në transfertën ndaj Nantes me rezultatin 3-2. Golat e Sanson dhe Thauvin ishin të pamjftueshëm që skuadra e Rudi Garcias të merrte diçka në këtë sfidë të vështirë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency