Merkato

Lyon e pezullon, Aouar më afër Juves!

Olympique Lyon me dorë të ashpër ndaj mesfushorit të shumëkërkuar në merkato Houssem Aouar. Klubi francez ka pezulluar për ndeshjen e radhës Aouar pasi ky i fundit ka refuzuar të jetë i pranishëm në pjesën e fundit të përgatitjes fizike gjatë një seance stërvitore. Ky pezullim mund të prishë raportet mes klubit dhe lojtarit dhe drejtuesit e Lyon me në krye presidentin Aoulas mund të vendosin ta shesin futbollistin. Juventusi po tregon interes prej kohësh për mesfushorin me Aouar që tashmë mund të jetë më afër bardhezinjëve.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency