Kupa e Frances

Lyon me 5 “yje” kualifikohet në Kupë!

Lyon u kualifikua në raundin e 1/16 të Kupës së Francës pasi mposhti lehtësisht me rezultatin e thellë Ajaccio të ligës së dytë në fazën e 1/32. Skuadra e Rudi Garcias ishte në superformë në këtë sfidë duke zgjidhur gjithçka që në pjesën e parë me golat e Memphis Depay, Slimanit, Cornet dhe Cherki. Në fraksionin e dytë Lyon shënoi edhe golin e 5-të me penalltinë e kthyer në gol nga Aouar. Ajaccio gjithsesi arriti të realizonte golin e Flamurit në minutën e 90-të me penalltinë e realizuar nga Nouri, duke e bërë më pak të dhimbshme këtë humbje. Lyon në këtë sezon po lufton për titullin kampion në Ligue 1 teksa aktualisht pozicionohet në vendin e 2-të me 1 pikë më pak se Lille.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency