Ligue 1

Lyoni bën goditjen e madhe, blen mesfushorin e Lille

Lyoni me Silvinho në stol dhe Juninho si drejtor sportiv do të ketë një vëmendje më të madhe ndaj lojtarëve brazilianë. Pas talentit Jean Lucas nga Flamengo drejtuesit e klubit kanë arritur pothuajse akordin me Lille për Thiago Mendes i cili do t’i kushtojë klubit 25 milionë euro. 27-vjeçari ishte një nga mesfushorët më të mirë sezonin e kaluar në kampionatin francez dhe fakti që në stol është braziliani Silvinho ndikoi në përshpejtimin e bisedimeve për arritjen e marrëveshjes.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency