Ligue 1

Lyoni gjen te Angers pasuesin e Ndombele

Lyoni më në fund gjen pasuesin e Ndombele, duke mbyllur merkaton për repartin e mesfushës. Klubi francez njoftoi blerjen e Jeff Reine-Adélaïde nga Angers pas disa ditësh negociata, për shumën e 25 milionë eurove, teksa ish skuadra e talentit ruan edhe 15% të shumës, nëse do të shitet në të ardhmen.

21-vjeçari shkëlqeu sezonin e kaluar me Angers dhe është një mesfushor polivalent, çka përmbush më së miri kërkesat e trajnerit brazilian të Lyonit, Sylvinho.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency