Ligue 1

Lyoni jashtë Europës, Depay drejt largimit!

Aventura e Memphis Depay te Lyon duket se po shkon drejt fundit. Arsyeja kryesore që mund të çojë në ndarjen e dy palëve është fakti që klubi francez, sipas gjasave nuk do të jetë në Kupat e Europës për sezonin e ardhshëm. Kështu, holandezi nuk do të rinovojë dhe Lyon nuk do të rrezikojë që ta humbasë me parametra zero sezonin e ardhshëm, kur edhe i skadon kontrata. Edhe vetë presidenti Jean-Michel Aulas foli për mediat së fundmi dhe u shpreh se do të jetë e vështirë të mbajnë në ekip emra si Aouar, Dembele apo Depay. Kartoni i sulmuesit 26-vjeçar vlerësohet rreth 50 milionë euro.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency