Ligue 1

Lyoni “luan tenis” me Angers, shkëlqejnë Depay e Dembele

Fitorja 3-0 në start ndaj Monacos, nuk ishte një rastësi për Lyonin, që mbrëmjen e sotme triumfoi bindshëm me rezultatin tenistik 6-0 përballë skuadrës së Angersit.

Skuadra e drejtuar nga braziliani Sylvinho dominoi tërësisht takimin përpara tifozërisë së vet dhe arriti të shënojë nga 3 gola për çdo pjesë, duke vulosur suksesin spektakolar.

Memphis Depay dhe Moussa Dembele ishin protagonistët e mbrëmjes me nga dy realizime secili, ndërsa Aouar dhe Jean Lucas hapën dhe mbyllën serinë e golave.

Pas dy takimeve të para të kampionatit, Lyon ka 6 pikë të plota dhe një golavarazh spektakolar prej 9 golash të shënuar dhe asnjë të pësuar, duke u konfirmuar si rivalja e parë e Paris Saint Germain.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency