Premier League

M.United fiton në Stamford Bridge, ndizet gara për vendin e 4-t!

Manchester United mposht Chelsea-n brenda në Stamford Bridge në supersfidën e javës së 26-të të Premier League dhe e bën më të ashpër se kurrë garën për vendin e 4-t në kampionatin anglez. Vijon momenti jo i Chelsea-t që në 4 ndeshjet e fundit nuk njeh fitore dhe ka grumbulluar vetëm 2 pikë në Premier League ndërkohë United në krahun tjetër u rikthye te suksesi pas 2 humbjesh dhe 1 barazimi. Në fundin e pjesës së parë Anthony Martial me një goditje të bukur me kokë mposhti Caballeron dhe kaloi në epërsi “Djajtë e Kuq”. Në fillimin e pjesës së dytë me Zouma por goli i tij u anulua për një faull të kapitenit Azpilicueta. Fitoren e Manchester United e vulosi Harry Maguire në minutën e 66-të pas asistit të Bruno Fernandes. Shtylla pak para fundit i tha jo golit të Chelsea-t pas tentativës nga goditja standarte e Mount. Me këtë fitore United e ngushtoi në vetëm 3 pikë diferencën me Chelsea-n e vendit të 4-t, me Blutë e Londrës që ndjejnë edhe presionin e Tottenham që ka vetëm një pikë më pak.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency