Premier League

M.United gati të blindojë një talent, meritë e Solskjaer!

I harruar nga Mourinho por i rilindur në pak ndeshje nën drejtimin e Solskjaer, Andreas Pereira është kthyer në një lojtar deçiziv për “Djajtë e Kuq”. Me trajnerin norvegjez, fantazisti ka luajtur 8 ndeshje duke bindur çdo ditë e më shumë drejtuesit të cilët vendosën së fundmi të ushtrojnë të drejtën e rinovimit edhe për një sezon me lojtarin brazilian. Pereiras i skadonte kontrata në fund të sezonit aktual dhe për të mos e humbur me parameter zero klubi vendosi ta mbajë edhe një vit teksa në verë do të përpiqet edhe ta bindë 23-vjeçarin të qëndrojë duke firmosur një kontratë afatgjatë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency