Premier League

M.United mendon për të ardhmen, Lindgard dhe Lindelof pranë rinovimit

Kohë rinovimesh në shtëpinë e Manchester United. Drejtuesit e klubit nuk po punojnë vetëm për rinovimin e kontratës me francezin Paul Pogba, që vazhdon të ndiqet me interes nga Real Madrid dhe Juventusi. Qëllimi i “Djajve të Kuq” është që të blindojnë lojtarët më të mirë duke evituar në një fare mënyre largimet e futbollistëve me parameter zero. Klubi nga “Old Trafford” nuk ka aspak ndërmend të humbasë lojtarë si Jesse Lingard dhe Victor Lindelof dhe për këtë ka nisur menjëherë bisedimet me agjentët e lojtarëve për rinovimin e kontratave të tyre.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency