Kategoria Superiore

Magani: Barazimi nuk mjafton, por mungoi entuziazmi

Trajneri i Teutës pranoi se barazimi me Laçin nuk mund të pranohet, por nisur nga rrethanat në të cilat u përgatit kjo sfidë, mund të konsiderohet si një pikë kthese.

“Natyrisht që nuk jemi të kënaqur me barazimin, por mund të konsiderohet si një pikë kthese, sepse vinim pas 4 humbjesh dhe disa problemesh të tjera brenda ekipit. Nuk është aspak e lehtë të përgatitësh skuadrën në të tillë atmosferë, pavarësisht se u mundova të punoj me anën psikologjike të futbollistëve”, tha Magani.

Gjithsesi Magani tregohet i sinqertë, teksa pranon se barazimi ishte rezultati më i drejtë i kësaj sfide, pasi asnjë nga skuadrat nuk bëri mjaftueshëm për të marrë 3 pikët. Trajneri i Teutës tha se po pret merkaton e janarit, për të përforcuar ekipin veçanërisht në repartin e mbrojtjes, pasi ka pësuar plot 17 gola deri tani.

“Mendoj se duhet të arnojmë repartin e mbrojtjes, sepse kemi pësuar shumë gola. Është ndoshta dobësia e këtij reparti që na ka sjellë në këtë gjendje, duke humbur shumë pikë, por sezoni është ende i gjatë dhe do të kemi mundësi të rikuperojmë”, u shpreh trajneri i Teutës.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency