Gossip

Makinat luksoze të futbollistëve të City-t

Futbolli është kthyer në një industri që gjeneron miliarda dhe protagonistët e vërtetë të lojës, vetë futbollistët kanë mundësi të shijojnë të mirat e këtyre përfitimeve. Kjo vërehet edhe te futbollistët e Manchester City-t, të cilët kanë paga shumë të mira dhe i lejojnë vetes luksin që të disponojnë makina luksoze.

Të besuarit e Pep Guardiolës janë fotografuar teksa shkojnë në grumbullim, para ndeshjes së sotme ndaj Shakhtar Donetsk, për Champions League. Mercedes-Benz është marka më e preferuar e futbollistëve të City-t, por nuk mungojnë as Range Rover dhe Porche Cayenne.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency