Kategoria Superiore

Mala: Na duhet më shumë qetësi pata portës

Esat Mala , në emisionin “Gol pas Goli” të Vilma Mashës tha se Partizanit i duhet vetëm pak qetësi më shumë para portës.

“Mendoj së bëmë një lojë të mirë, krijuam volum të madh, sidomos në pjesën e parë. Në pjesën e dytë lëshuam disi territor, por jo se luajtëm keq. Me pak qetësi përpara portës mund të kishim fituar. Rastet për penallti? Mund të ishte e para, pasi kishte kontakt me topin dhe këmbën time, ndërsa rasti i dytë ishte i diskutueshëm.”

Pozicioni në fushë: Kam biseduar me Dajën, janë dy tre pozicione ku mund të kontribuoj. Ndihem mirë edhe në sulm, por duhet të arrij formën fizike dhe më pas mund të jem vendimtar pranë portës kundërshtare. Xhixha? E njoh që të ri, kemi qenë në ekip moshash. Është një lojtar me cilësi. Ishte një duel shumë i mirë me të sot.”

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency