La Liga

Malaga gjen fitoren e parë, mposht Celta Vigon

Malaga ka marrë fitoren e parë, në këtoi 10 javë të La Ligës, teksa ka mposhtur me rezultatin 2-1, Celta Vigon. Vendasit kaluan në avantazh me anë të Adrien, në fundin e pjesës së parë, por Celta barazoi me Aspas, në të 76-ën.

Në minutën e 82-të, arbitri vërshëlleu një 11 metërsh në favor të Malagës, i cili u shndërrua në gol nga Recio. Pas kësaj fitoreje, Malaga le në fund Alavesin e De Biasit dhe shkon në kuotën e 4 pikëve.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency