Gossip

“Mamaja është ‘single’ dhe duhet një mashkull për të gatuar”, modelja e njohur bën ofertë publike (Foto)

Belen Rodriguez është sërish “single’ dhe këtë e bën të ditur në Instagram, në një postim që të bërë bashkë me djalin e saj, Santiagon.

“Tani që mamaja është “single”, duhet një mashkull për të gatuar”, shkruan modelja argjentinase në postimin bashkë me të birin, që nuk ka kaluar pa u vënë re dhe menjëherë kanë vërshuar ofertat.

Bukuroshja argjentinase është bërë e famshme për lidhje me njerëz të shumtë të sportit, përfshi ish sulmuesin italian Marco Borriello, pilotin e Moto GP-së, Andrea Ianonne, etj.

Të Fundit

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency