FA Cup

Man.City dhe Chelsea kualifikohen me goleada, Crawley “turpëron” Leeds Utd!

Fitore të thjeshtë për Manchester City-n dhe Chelsea-n që u kualifikuan pa probleme për në raundin e 1/16-ave të FA Cup. Citiziens triumfuan me rezultatin e pastër 3-0 ndaj Birningham City në Etihad Stadium. Kualifikimin e Manchester City-t e vendosën tre gola të realizuar në pjesën e parë, 2 nga Bernardo Silva dhe një nga Phil Foden. 4-0 fitoi Chelsea ndaj Morecambe që luan në kategorinë e 4-t. Me nga 2 gola për çdo pjesë nga Mount dhe Werner në fraksionin e parë dhe Hudson-Odoi e Havertz në pjesën e dytë ishin mëse të mjaftueshëm që Chelsea të rikthehej te rezultatet pozitive dhe të kalonte me sukses formalitetit Morecambe. Surprizën e ditës e dhuroi Leeds Utd i Marcelo Bielsas që u mposht nga Crawley i kategorisë së 4-t me rezultatin e thellë 3-0. Golat për modestët e Crawley u realizuan të gjithë në pjesën e dytë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency