Premier League

Man.City i ofron rinovimin Kevin De Bruyne!

Kevin De Bruyne është në qendër të projektit të Manchester City dhe pavarësisht kontratës që i skadon në vitin 2023, drejtuesit duan të blindojnë të ardhmen e fantazistit belg. 29-vjeçari përfiton rreth 13 milionë euro në vit me kontratën që ka firmosur në 2018-ën dhe tashmë pas 3 sezonesh drejtuesit duan ta rivlerësojnë atë me një tjetër rritje deri në 15-16 milionë euro në vit. De Bruyne e ka shprehur edhe hapur se ndihet mirë te Manchester City pavarësisht zërave për oferta nga Real Madrid apo Liverpool dhe nuk pritet që të ketë probleme në bisedimet për rinovimin me Citizens.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency