Futboll

Man. City kërkon 10 MLN Euro për Samir Nasri

Manchester City kërkon 10 milionë Euro për Samir Nasri. Citizens në kuadër të operacionit spastrimi, ka hapur dyert për disa futbollistë të cilët i cilësojnë si ta panevojshëm dhe njëri prej tyre është mesfushori francez. Ekipi  francez i Nice ka shfaqur interes për shërbimet e lojtarit, ndërkohë që për të arritur marrëveshjen, klubi anglez kërkon jo më pak se 10 milionë Euro.

To Top