Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

Man. City kërkon 10 MLN Euro për Samir Nasri

Manchester City kërkon 10 milionë Euro për Samir Nasri. Citizens në kuadër të operacionit spastrimi, ka hapur dyert për disa futbollistë të cilët i cilësojnë si ta panevojshëm dhe njëri prej tyre është mesfushori francez. Ekipi  francez i Nice ka shfaqur interes për shërbimet e lojtarit, ndërkohë që për të arritur marrëveshjen, klubi anglez kërkon jo më pak se 10 milionë Euro.

Lajme të tjera

Kategoria Superiore

Big Brother Mania edhe në mbrëmjen gala “Më të mirët 2022”, që organizohet nga FSHF dhe Digitalb, dhe që po transmetohet në SportNews, teksa...

Segunda Division

Myrto Uzuni rikthehet vrullshëm. Pas dy ndeshjes mungesë për shkak dëmtimi, sulmuesi i Kombëtares Shqiptare është rikthyer titullar në sfidën Granada-Andorra dhe ka shënuar...

Futboll

El Mundo Deportivo ka zbuluar një prapaskenë interesante që ka lidhje me Cristiano Ronaldon dhe Leo Messin. Sulmuesi portugez ishte ende pjesë e Real...

Kategoria Superiore

Supersport lajmëroi një javë më parë se Partizani e ka gjetur pasuesin e Xhuljano Skukës. Të kuqtë kishin shënjestruar sulmuesin e Trepca 89′, Christian...