FA Cup

Man.City mbetet në garë për 4 trofe, kap gjysmëfinalet e FA Cup!

Manchester City është skuadra e dytë gjysmëfinaliste e FA Cup. Citiziens vazhdojnë të jenë në garë për të fituar 4 trofe në këtë sezon, pra të gjitha kompeticionet ku marrin pjesë pasi arritën të eliminonin edhe Evertonin e Carlo Ancelottit nga Kupa e Federatës. Në një ndeshje të balancuar gjithçka u vendos në minutat me skuadrën e Guardiolës që realizoi dy herë me në harkun e 6 minutave në të 84-ën dhe 90-ën me dy mesfushorët Ilkay Gundogan dhe Kevin De Bruyne.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency