Premier League

Man. City merr tre pikë në Londër, shampanja e titullit mund të hapet nesër

Manchester City vë të dyja duart te titulli kampion dhe për të ngritur lart trofeun, mund të mos ketë më nevojë për pikë të tjera, nëse rivali i qytetit, Manchester United nuk fiton nesër ndaj Liverpool.

“Citizens” ia dolën të marrin një tjetër fitore, këtë herë 0-2 në transfertën londineze ndaj Crystal Palace, duke u ngjitur në kuotën e 80 pikëve, teksa i kanë mbetur ende edhe 4 ndeshje për të luajtur.

Pas një pjese të parë në baraspeshë, Manchester City shënoi dy gola të shpejtë me Agueron e Ferran Torres në minutat 57′ dhe 59′, duke vulosur suksesin, ndërsa tani mund të përqendrohen plotësisht te gara në Ligën e Kampionëve, ku po luajnë gjysmëfinalet me Paris Saint Germain.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency