Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

Man.City përgatit të tjera largime

Manchester City përgatit të tjera largime gjatë kësaj merkato vereje. Pas Kolarov, Nolito, Hart dhe Zabaleta, Citizens do të vazhdojë me të tjera largime nga skuadra. Pjesë e spastrimit pritet të jenë  Iheanacho, Mangala dhe  Nasri, të cilët nuk bëjnë më pjesë në planet e trajnerit spanjoll, Pep Guardiola, i cili u ka komunikuar të diskutojnë me agjentët e tyre për të gjetur sa më parë një sistemim.

Lajme të tjera

Euro 2024

Italia do të jetë kundërshtari i parë i Shqipërisë në Euro 2024, me sfidën e planifikuar për më 15 qershor në Dortmund. Trajneri Luciano...

Champions League

Mesfushori i kombëtares së Shqipërisë, Kristjan Asllani ishte përzgedhur titullar nga trajneri Simone Inzaghi në ndeshjen e Champions League të Interit në transfertë ndaj...

Lajme

Spanja në grupin e vdekjes! Marca, As, El Mundo Deportivo, Sport.es… media spanjolle është në unison sa i përket titullit që ka zgjedhur për...

Kombëtare

Short i vështirë, por të jemi optimistë. Kështu u shpreh presidenti i FSHF-së, Armand Duka në intervistën për SuperSport, ku ndër të tjera deklaroi...