Premier League

Man.City rikthehet te fitorja me “manita”, shkëlqen Mahrez, Bielsa mposht Ancelottin!

2 ndeshje pa fitore ishin shumë për Manchester City-n në Premier League. Skuadra e Pep Guardiola u rikthye te suksesi me goleadë në sfidën e javës së 10-të ndaj Burnley-t, teksa triumfoi në Etihad Stadium me rezultatin 5-0. Mahrez ishte njeriu i sfidës me tre gola të realizuar ndërsa gjetën rrugën e rrjetës për “qytetarët” edhe mbrojtësi francez Mendy dhe sulmuesi anësor spanjoll Ferran Torres. Me këtë fitore Citiziens u ngjitën në kuotën e 15 pikëve, 6 më pak se kryesuesit e Liverpool, por City ka edhe një ndeshje më shumë për të luajtur dhe ka mundësi për të rikuperuar edhe 3 pikë të tjera. Një sukses me peshë regjistroi Leeds United që triumfoi 0-1 me një gol të brazilianit Raphinha në transfertën Goodison Park ndaj Everton. Marcelo Bielsa fitoi duelin klasik ndaj Carlo Ancelottit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency