Premier League

Man.City vijon ecurinë perfekte, merr fitoren e 9-të rresht në kampionat!

Manchester City nuk di më të ndalet. Skuadra e Pep Guardiolës siguroi fitoren e 13-të radhazi në të gjitha kompeticionet dhe të 9-ën rresht në Premier League, duke kryesuar e vetme edhe pas javës së 22-të me 47 pikë, 3 më shumë se Manchester United që ka zhvilluar edhe një ndeshje më tepër. Në transfertën e Turf Moor ndaj Burnley, skuadra e Pep Guardiolës fitoi lehtësisht me rezultatin 0-2 me 2 gola të realizuar në pjesën e parë, fillimisht nga Gabriel Jesus që në minutën e 3-të dhe më pas nga Raheem Sterling në minutën e 38-të. Në pjesën e dytë, sistemi VAR i anuloi një gol algjerianit Riyad Mahrez për pozicion jashtë loje. U rikthye ndërkohë te suksesi edhe Leicester City që triumfoi në transfertën ndaj Fulham me rezultatin 0-2 falë golave të Iheanachos dhe James Justin.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency