Lajme

Man. United , 200 milionë për të bërë ‘djall’ Harry Kane-n

Sulmuesi i Tottenham dhe i kombëtares angleze, Harry Kane po kalon një formë të shkëlqyer, duke u bërë protagonist thuajse në çdo takim, me golat dhe lojën e tij. Ai ka zgjuar vëmendjen e shumë klubeve europiane, ndërsa ditët e fundit ishte Reali i Madridit, që bëri hapa konkretë për të. Madrilenët, pasi dështuan të afrojnë Mbappe, shikojnë pikërisht te anglezi, qendërsulmuesin e duhur.

Por, ditët e fundit, edhe Jose Mourinho ka piketuar Kane, si përforcim i mundshëm për sezonin e ardhshëm. Drejtuesit e Manchester United janë gati të ofrojnë plot 200 milionë euro, për të bërë ‘djall’, 24 vjeçarin, i cili mund të luajë fare mirë edhe si sulmues i dytë, pas belgut Lukaku. Merkatoja verore do ende shumë muaj për të ardhur, por që tani po jepen sinjalet se do të jetë plot surpriza.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency