FA Cup

Man. United nuk ndalet, me Solskjaer që njeh vetëm fitore!

5 nga 5, Ole Gunnar Solskjaer nuk njeh rezultat tjetër përveç fitores në stolin e Manchester United. Pas 4 fitoreve radhazi në 4 ndeshjet e tij të para në Premier League, trajneri norvegjez arriti të udhëhiqte Djajtë e Kuq drejt kualifikimin në fazën e 1/16 të FA Cup, ose siç njihet Kupa e Mbretereshës. Manchester United, finalist edicionin e kaluar në FA Cup e nisi në mënyrën më të mirë aventurën në kompeticionin më të vjetër në botë. Ndaj Reading skuadrës që luan në Championship, United e kishte të lehtë dhe pavarsisht rotacionit të aplikuar nga trajneri Solskjaer zgjidhi gjithçka në pjesën e parë me golat e Juan Matës me penallti dhe sulmuesit Romelu Lukaku. Avancoi më tej edhe West Ham që me golat e Arnautovic dhe Caroll mposhti 2-0 në Londër skuadrën tjetër të Championship Birningham. Surprizoi Brighton që eliminoi Bournemouth duke fituar 1-3 në transfertë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency