Premier League

Man.United “fluturon” në krye falë dyshes Cavani-Pogba!

Manchester United  konfirmon momentin pozitiv që po kalon duke triumfuar në transfertën londineze ndaj Fulham, sfidë e vlefshme për javën e 18-të të Premier League dhe pas 19 raundesh kryeson renditjen me 40 pikë. Një sukses me përmbysje me shifrat 1-2 ai i skuadrës së Solskjaer që e pa veten shumë shpejt në disvantazh teksa Lookman pas 5 minutash kaloi Fulham në epërsi. Por Edinson Cavani i aktivizuar titullar nga trajneri norvegjez shënoi në minutën e 21-të duke barazuar shifrat dhe duke rikthyer qetësinë në radhët e United. Për të nderuar “Djajtë e Kuq” mendoi Paul Pogba që në minutën e 65-të me një goditje nga distanca, i dha tre pikë të arta United-it që mori edhe njëhere tjetër kreun e renditjes me 2 pikë më shumë se Manchester City dhe Leicester, por duhet theksuar që skuadra e Guardiolas ka zhvilluar një ndeshje më pak.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency