Merkato

Man. United këmbëngul për Bruno Fernandez, ofron 55 milionë euro

Manchester United kërkon të afrojë në “Old Trafford” mesfushorin e Sportingut të Lisbonës, Bruno Fernandez dhe ka prezantuar sot edhe një ofertë zyrtare në drejtim të klubit portugez.

Plot 55 milionë euro kanë ofruar “djajtë e kuq”, për të vënë në dispozicion të trajnerit Solskjaer, mesfushorin 25-vjeçar, që luan prej dy sezonesh te Sportingu.

Bruno Fernandez është rritur në Itali, ku ka qenë pjesë e Novarës, Udineses dhe Sampdorias, ndërsa verën e 2017-ës iu bashkua Sportingut, ku në 66 ndeshje, ka shënuar 31 gola.

Prej vitit 2017, Fernandez është edhe pjesë e kombëtares portugeze, ku ka luajtur 13 ndeshje dhe ka arritur të shënojë edhe një gol.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency