Premier League

Man. United nuk bën dot dy fitore radhazi, zona Champions mbetet larg

Manchester United nuk gjen paqe, pasi dështoi në një tjetër tentativë për të bërë dy fitore radhazi në kampionat, teksa mesditë ne sotme u mposht me rezultatin minimal 1-0 nga Bournemouthi në transfertë.

Të besuarit e Solskjaer vinin me moral të lartë pas triumfit 1-3 në transfertën ndaj Norwich, por këtë herë nuk ia dolën të marrin qoftë edhe një pikë, ndonëse patën disa mundësi shënimi.

Sfida u vendos nga një gol i shënuar nga King në fundin e pjesës së parë, i cili pasi mori një krosim në zonë, u la të bëjë ç’të dojë nga mbrojtja e “djajve të kuq” dhe me një lëvizje të bukur mposhti edhe De Gean, duke dërguar topin në rrjetë.

Manchester United mbetet kështu në kuotën e 13 pikëve dhe përkohësisht në vendin e 8, por me një distancë prej 7 pikësh nga zona Champions, që mund të bëhet edhe më e madhe, nëse Chelsea e Leicester fitojnë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency