Connect with us

Hi, what are you looking for?

Angli

Man. United nuk dorëzohet, rrit ofertën për Onana-n dhe tashmë marrëveshja është shumë pranë

Interi siguron zëvendësuesin e Onanës
Interi siguron zëvendësuesin e Onanës

Manchester United nuk heq dorë nga Andre Onana.

“Djajtë e Kuq” kanë rritur ofertën e tyre për portierin e Interit, e cila tani shkon në 50 milionë euro menjëherë plus 5 të tjerë në formë bonusesh.

Lexo edhe: 

Mediet britanike kanë raportuar se me këtë ofertë, marrëveshja mes klubeve është shumë pranë, pavarësisht faktit që, “zikaltërit” kanë bërë me dije se kërkojnë 53 milionë euro menjëherë, plus edhe bonusin.

Portieri kamerunas tani mund t’i bëjë gati “valixhet” për t’u larguar zyrtarish pas 1 viti në Milano dhe për të nisur një aventurë të re, në Premier League.

Lajme të tjera

Euro 2024

Pak ditë na ndajnë nga fillimi i Kampionatit Europian, Gjermani 2024 dhe tashmë kanë nisur llogaritë e grupeve përkatëse. Shqipëria ndodhet në Grupin B...

Euro 2024

Gjashtë muaj në Serie A ishin të mjaftueshme për të bindur Interin për të firmosur me Kristjan Asllanin. Organizatori kuqezi spikati e skuadrën e...

Kombëtare

Erjon Bogdani vijon të jetë golashënuesi më i mirë në historinë e kombëtare shqiptare me 18 rrjeta. Ish-sulmuesi i njohur, i cili në Itali...

Euro 2024

Futbollisti i kombëtares së Çekisë, Michal Sadilek nuk do të jetë pjesë e skuadrës për ndeshjet e Euro 2024, dhe arsyeja është e pazakontë!...