Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

Man. United refuzon dy oferta për Martial

Manchester United këbëngul për Perisic ndërkohë që i është përgjigjur me një jo të dyfishtë Interit dhe Tottenham për sa ipërket Anthony Martial. Zikalëtrit dhe Spërs kërkojnë futbollistin francez me Interin që i ka kërkuar United huazimin me të drejtë blerjeeje për sulmuesin, por Djajtë e Kuq nuk janë tunduar duke i dhënë një përgjigje negative.

Lajme të tjera

Kategoria Superiore

Tronditet Tirana në ditën e fundit të merkatos. Afrimi më i bujshëm në merkaton e janarit, Kristal Abazaj është dëmtuar rëndë. Lajmin e konfirmojnë...

Futboll

Dani Alves ndodhet në qeli prej 20 janarit. Futbollist me më shumë trofe në historinë e futbollit, u dënua për përdhunimin e një vajze...

Katar 2022

Lionel Messi rikthehet të flasë për triumfin e Argjentinës së tij në Botërorin Katar 2022. Në një intervistë të gjatë kapiteni i kombëtares albiceleste...

Angli

Haaland nuk bind Gabby Agbonlahor. 25 gola në 19 ndeshje të Premier League nuk kanë qenë mjaftueshëm për të fituar ndaj skepticizmit të opinionistit...