Connect with us

Hi, what are you looking for?

Merkato

Man. United synon sulmuesin e Eintrachtit, por klubi gjerman kërkon shumë

Futbollisti i Eintrachtit të Frankfurtit, Randal Kolo Muani, ka lënë të kuptohet se mund t’i bashkohet Manchester United këtë verë.

I pyetur nga mediet, Kolo Muani u shpreh:

“Sinqerisht, kush nuk e ëndërron të luajë në Premier League?! Është një nga ligat më të forta në botë”.

Ndërkohë, raportohet që Man. United ka pasur bisedime për transferimin e Kolo Muani. Drejtori ekzekutiv i Eintrachtit tha së fundmi se çdo klub që shpreson të nënshkruajë me sulmuesin këtë verë, do të duhet të paguajë të paktën 90 milionë euro.

Mbetet për tu parë lëvizja e rradhës e djajve të kuq pas këtyre deklaratave të lojtarit.

Lajme të tjera

Spanjë

Lajme të mira te Real Madrid. Në seancën e fundit stërvitore, organikës së trajnerit Carlo Ancelotti-t i është bashkuar edhe Vinicius Jr. Lexo edhe:...

Serie A

Rinovimi i Denzel Dumfries me Interin komplikohet ndjeshëm, teksa palët duket se po shkojnë drejt një divorci në fund të sezonit. Kontrata e holandezit...

Euro 2024

Pasi mësoi kundërshtarët e fazës në grupe të Euro 2024, aty ku do të përballet me Spanjën, Kroacinë dhe Italinë në Grupin B, Shqipëria...

Premier League

United mposhti 2-1 Chelsean në “Old Trafford”, në një sfidë të hapur dhe të mbushur plot raste. Skocezi Scott McTominay ishte heroi i vendasve...