Connect with us

Hi, what are you looking for?

Angli

Man. UTD do që ta largojë, Leicester kërkon vetëm huazimin e Maguire

Harry Maguire, i cili prej kohësh tashmë nuk gjen më hapësirë te Manchester United, e sheh të ardhmen larg “Djajve të Kuq”.

Sipas raportimeve të medieve britanike me shumë mundësi mbrojtësi do të rikthehet te Leicester City.

Lexo edhe: 

“Dhelprat” duan që ta afrojnë anglezin në formë huazimi, megjithatë gjithçka për të ardhmen e Maguire do të vendoset në verë, pasi nga ana e tyre Manchester United duan që ta shesin 30-vjeçarin.

Lajme të tjera

Spanjë

Lajme të mira te Real Madrid. Në seancën e fundit stërvitore, organikës së trajnerit Carlo Ancelotti-t i është bashkuar edhe Vinicius Jr. Lexo edhe:...

Serie A

Rinovimi i Denzel Dumfries me Interin komplikohet ndjeshëm, teksa palët duket se po shkojnë drejt një divorci në fund të sezonit. Kontrata e holandezit...

Euro 2024

Pasi mësoi kundërshtarët e fazës në grupe të Euro 2024, aty ku do të përballet me Spanjën, Kroacinë dhe Italinë në Grupin B, Shqipëria...

Premier League

United mposhti 2-1 Chelsean në “Old Trafford”, në një sfidë të hapur dhe të mbushur plot raste. Skocezi Scott McTominay ishte heroi i vendasve...