Kombëtare

Manaj: Mbrojtësi turk më prishi koordinimin, të mendojmë për ndeshjen e radhës

Rey Manaj kishte në këmbët e tij disa herë mundësinë për të shënuar golin që do të na jepte fitoren ndaj Turqisë, por gaboi në mënyrë të pabesueshme dhe në fund kuqezinjtë u ndëshkuan duke dalë pa pikë nga transferta e Stambollit.

Pas ndeshjes sulmuesi lushnjar foli për mikrofonin e Supersport, ku nuk e fshehu keqardhjen për rastet e humbura, por bëri thirrje që skuadra të shohë përpara dhe të mendojë për ndeshjen e radhës.

Çfarë menduat kur atë top pranë portës, nuk e shtytë dot në rrjetë?
Ishte aq top i lehtë sa mendoja se do shënoja, por mbrojtësi i tyre e preku pak dhe ma prishi koordinimin. Jemi të gjithë të mërzitur, por futbolli i ka edhe këto gjëra, ndaj duhet të mendojmë për ndeshjen tjetër.

Ju vjen keq që rastet që humbe, sollën edhe këtë rezultat?
Unë besoj se sukseset dhe gabimet duhet t’i ndajmë si ekip dhe jo të ngarkojmë përgjegjësi personale. Tani duhet të përqendrohemi te ndeshja e radhës.

A e kishit përgatitur ndeshjen për fitore?
E kishim përgatitur mirë dhe dhamë maksimumin, por për fat të keq nuk ia dolëm dhe tani duhet të shohim përpara.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency