Futboll

Manaj prezantohet te Spezia, por…: Mund të kisha qëndruar te Barça

Pas një vere “magjike” në ndeshjet përgatitore me Barcelonën, Rey Manaj u rikthye në Itali, këtë herë për të veshur fanellën e Spezias, ku do të qëndrojë një sezon në huazim.

Sulmuesi i Kombëtares Shqiptare bëri prezantimin zyrtar me klubin ligur, ku ndër të tjera zbuloi se mund të kishte qëndruar edhe në “Camp Nou”, teksa pritet të jetë gati që për ndeshjen e radhës në kampionat.

“Mund të kisha qëndruar edhe te Barcelona, pasi kisha miratimin e trajnerit Koeman, por më tërhoqi sfida që të vij e të luaj këtu te Spezia. Dua të luaj rregullisht dhe të ndihmoj skuadrën, ndaj jam në dispozicion të trajnerit që për ndeshjen e radhës”, deklaroi sulmuesi lushnjar.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency