Premier League

Manchester City fiton me goleadë, Aguero merr topin në shtëpi

Manchester City triumfoi me rezultatin e thellë 1-6 në transfertën ndaj Aston Villës dhe rimori vendin e dytë, duke përfituar nga fakti që Leicester gaboi dje në shtëpi, në ndeshjen përballë Southamptonit.

Të besuarit e Guardiolës e bënë shumë më të lehtë sesa pritej transfertën e pasdites së sotme, duke shënuar dy gola të shpejtë me anë të sulmuesit Rijad Mahrez, ndërsa më pas ishin Gabriel Jesus dhe Sergio Aguero tre herë, që kompletuan goleadën e “qytetarëve”.

Nga ana tjetër vendasit nuk bënë asgjë për të shmangur këtë humbje të rëndë, teksa golin e vetëm të ndeshjes e gjetën në minutat shtesë me anë të El Ghazit, që shënoi me penallti.

Sfida tjetër e ditës së sotme në kampionatin anglez ishte ajo mes Bournemouth dhe Ëatford, që u fitua me rezultatin e pastër 0-3 nga këta të fundit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency