Connect with us

Hi, what are you looking for?

Angli

Manchester City kërkon Gvardiol, Leipzig vë kusht shifrën “e frikshme”

Josko Gvardiol ka tërhequr vëmendjen e disa prej gjigantëve europianë dhe kjo verë për kroatin pritet të jetë shumë e “nxehtë”.

Sipas raportimeve të medieve britanike, mbrojtësi ka shumë admirues e sidomos në Anglin nga ku pritet edhe oferta e parë për të.

Lexo edhe: 

Manchester City është shumë i interesuar për lojtarin, megjithatë, Leipzig është një “dyqan i shtrenjtë” dhe kërkon të paktën 85 milionë paund për 21-vjeçarin.

Lajme të tjera

Itali

Romelu Lukaku nuk është një nga lojtarët e konfirmuar për organikën e sezonit të ardhshëm tek Inter. Sulmuesi belg do të rikthehet në Londër...

Sport

Suedia është bërë vendi i parë në botë që ka regjistruar zyrtarisht seksin si sport. “Si çdo sport tjetër, arritja e rezultateve të dëshiruara...

Merkato

Raphaël Guerreiro e mbylli mes lotësh aventurën 7-vjeçare me Borussia Dortmund. Anësori i majtë portugez, shpresonte të largohej me titull dhe festë, por dëshira...

Featured

Andrea Pirlo rikthehet të luajë futboll në moshën 44-vjeçare. Mediet italiane raportojnë se Pirlo do të luajë në Kings League, pas mbylljes së eksperiencës...