Premier League

Manchester City, rival i Juventusit për Emre Can

Shtohen pretendentët për Emre Can të Liverpoolit dhe konkurrenca për Juventusin, që ka nisur menjëherë bisedimet për futbollistin e “The Reds”. Sipas mediave angleze, për mesfushorin është futur në garë edhe Manchester City, me Guardiolën që e ka vënë gjermanin në krye të listës së tij, për të përforcuar ekipin. Trajneri i Liverpoolit, Klopp, nuk dëshiron ta shesë lojtarin në Premier League dhe kjo është pozitive për “Zonjën e Vjetër”, që do të bëjë maksimumin për t’ia rrëmbyer Guardiolës 23-vjeçarin që në merkaton e Janarit, pasi kontrata e futbollistit me klubin nga “Anfield” skadon në fund të qershorit 2018.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency