Premier League

Manchester City triumfon në Liverpool dhe merr kreun e renditjes

Manchester City arriti të triumfojë me rezultatin 0-2 në transfertën ndaj Evertonit, skuadrës tjetër të qytetit të Liverpoolit, dhe të rikthehet në vendin e parë të renditjes.

Skuadra e drejtuar nga Pep Guardiola zhvilloi një ndeshje mjaft të mirë, por vuajti të gjejë golat, të cilët i shënoi në minutat shtesë të pjesës së parë, por edhe të të gjithë ndeshjes.

Laporte dhe Gabriel Jesus ishin autorët e golave për qytetarët, që tashmë kryesojnë renditjen e Premier Leagues, me pikë të barabarta me Liverpoolin, por vlen të theksohet se City ka luajtur një ndeshje më shumë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency